Opis zabiegów plastycznych

Czy twoje oczy wyglądają na zmęczone? Masz nadmiar skóry powiek górnych?
Jeżeli tak to możesz wymagać zabiegu plastyki powiek górnych celem poprawy pola widzenia jak i odświeżenia naturalnego wyglądu okolicy oczu.

Jak wygląda zabieg?
Po wstępnej kwalifikacji i zleceniu konsultacji okulistycznej – jeżeli brak, jak i  dodatkowych badań jak: morfologia krwi, układ krzepnięcia krwi, szczepienie p/WZW B ustalamy termin operacji. Wymagane jest odstawieniu leków typu Aspiryna, Acenocumarol, Gingko Biloba, Witamina E  na 14 dni przed zabiegiem. Operacja jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym, trwa około 1-1,5h. Po zabiegu powieki mogą być spuchnięte i zasinione, potrzeba około 14 dniu aby te dolegliwości ustąpiły. Przez okres ok 7-14 dni po zabiegu zalecane jest unikanie forsownego wysiłku fizycznego oraz zlecone postępowanie pielęgnacyjne.

Plastyka oczu

 

Czy twoje uszy wydają się za duże lub odstające?
Jeżeli tak zapraszam na konsultację może mają Państwo lub wasze dzieci odstające uszy, które wymagają korekcji chirurgicznej.
     
Jak wygląda zabieg?
Zabieg korekcji odstających małżowin usznych jest procedurą wykonywaną w znieczuleniu miejscowym. Po wstępnej konsultacji i zleceniu badań jak: morfologia krwii, układ krzepnięcia krwi, szczepienie p/WZW B ustalamy termin operacji. Zabieg trwa około 1,5 h. Po przeprowadzonej operacji pozostawiamy specjalny opatrunek na 5-7 dni i po tym czasie przeprowadzamy kontrolę zlecamy noszenie opaski „frotte” przez okrez około 3 tygodni a potem następne 3 tygodnie na noc. Wymagane jest bezwzględne unikanie urazu operowanych uszy przez okres około 2 miesięcy.

Plastyka uszu

Wykonanie strony:Strony Na Plus 2009